Saulkrastu mežos, kāpās un pludmalē pavasaris atnāk ar siltiem saules stariem, burvīgām putnu dziesmām un straujāku ūdens tecējumu novada upēs. Īstais laiks piedzīvojumu meklētājiem! Traucieties pa Pēterupes un Aģes straujajiem ūdeņiem vai, ja mīlat garākus izbraukumus, ar jūras kajakiem dodieties baudīt gleznaino Vidzemes jūras piekrasti.

Gribat ko jaunu? – Izmēģiniet EASYsup.lv piepūšamos SUP airu dēļus kādā no Saulkrastu novada upēm vai kaimiņu ezeriem.

SUP dēļu noma "EasySup.lv"


Nomas cenas SUP airu dēļiem:
60 min / 7 eur
1 diena / 30 eur
papildus peldveste / 2 eur
SUP sēdeklītis / 3 eur

Komplektā ietilpst:
1 SUP dēlis + 1 peldveste + 1 airis


Kontakti: tālrunis:
+371 29407374
+371 29545948

www.easysup.lv | easysup@easysup.lv

Kā gājputni pavasarī Saulkrastos atgriežas divriteņi. Saulkrastieši uzpucē savus divriteņus, un labprāt izmanto tos braucienam uz darbu. Savukārt pilsētas viesiem divriteņu nomu  piedāvā "Saulkrastu velo noma" un "VeloDžeks".

Velonoma "Saulkrastu velosipēdu noma", velo remonts un veikals

Velonoma papildināta ar pilnīgi jauniem, dažādu izmēru, dāmu un kungu pilsētas velosipēdiem un dažādu izmēru bērnu velosipēdiem, bērnu velo sēdeklīšiem un aizsargķiverēm. Izdevīgas nomas cenas. Noma kļūs izdevīgāka arī klientiem, kas velosipēdus vēlas īrēt uz ilgāku laiku. Velosipēdu darbnīca piedāvā jebkāda veida un modifikācijas velosipēdu remontu, apkopes, kā arī citu defektu un problēmu novēršanu. Plašākajā klāstā, par nemainīgi izdevīgām cenām, pieejamas velosipēdu detaļas un aksesuāri.

Darba laiks: 10.00–18.00

Kontakti: Rīgas iela 44, Saulkrasti, tālrunis: +371 28883160
www.velomuseum.lv | info@velomuseum.lv

Velonoma "VeloDžek", velo remonts un veikals

Velo noma, veloserviss un velopiederumu veikals.
1h - 3€
diena - 10€ [9h]
24h - 13€
Bērnu sēdeklītis - 3€ un ķivere bez maksas (24h). 
Atlaides piemērotas velo un dienu skaitam.
Darba laiks: P.-slēgts, O.-S. 10:00-19:00, Sv. 11:00-17:00

Kontakti: Ainažu iela 24a, Saulkrasti, tālrunis: +371 26702228

57°16'01" 24°24'53"


Īpaša adrese Saulkrastos ir Rīgas iela 44a – vieta, kur mājo divriteņi – velosipēdu muzejs. Muzejs kā laika mašīna aizved pagātnē, kad Latvijā plauka un zēla divriteņu ražotnes, darbnīcas un veikali. Muzejā katrs interesents atradīs ko atmiņā paliekošu – vai tas būtu īpašs divritenis, fotogrāfija, emblēma, suvenīrs, vai  muzeja saimnieku aizraujošais stāsts.

Saulkrastu velosipēdu muzejs

Bagātīgā Jāņa un Gunta Sereginu velosipēdu kolekcija, kuras veidošana sākusies 1977.gadā, jau vairākus gadus apskatāma pašu radītā muzejā. Tā veidota no tehniski interesantākajiem Latvijā atrastajiem velosipēdu attīstības vēstures paraugiem. Kolekcija ataino Latvijas velosipēdu rūpniecības vēsturi pirms Otrā pasaules kara un līdzās unikāliem eksponātiem šeit aplūkojama seno laiku darbnīca un veikals. Muzejā plaši pārstāvētas dažādas lietas saistītas ar velosipēdu lietošanu, riteņbraukšanas sportu un biedrībām. Šī ir vienīgā seno velosipēdu kolekcija Latvijā un lielākā Baltijā.

Kontakti: tālrunis: +371 28883160

Adrese: Rīgas iela 44, Saulkrasti

Darba laiks: 10.00–18.00 (V-IX), pārējā laikā pēc iepriekšējas pieteikšanās

Atrašanās kartē | www.velomuseum.lv | info@velomuseum.lv


Saulkrastu novada teritorija nav liela, tomēr tas netraucēs velosipēdistus doties tālākos izbraukumos. Lielāku apli izbaudīsiet, ja izvēlēsieties 109. jeb Piļu un muižu maršrutu. Kamēr lapas vēl nav saplaukušas, pavasaris ir īstais brīdis doties velobraucienā. Vasarā jau viss būs citādāk!


Tos, kuri aizvadījuši garas darba stundas telpās, aicinām doties pārgājienā vai pastaigā "Pāri četrām upēm", lai iepazītu dabas un cilvēku radīto skaistumu – piecus vēsturiskos ciemus – Neibādi, Pēterupi, Katrīnbādi (Pabaži), Zvejniekciemu un Bādciemu, kā arī četru upju – Ķīšupes, Pēterupes, Inčupes un Aģes grīvas un Saulkrastu dažādo pludmali, sākot ar dziedošajām smiltīm Inčupē un beidzot ar akmeņaino piekrasti Zvejniekciemā.


Kārtīgi izkustēties un izjust komandas spēli aicina viens no lielākajiem Latvijas peintbola parkiem – "Bušas".

Peintbola parks "Bušas"

Aktīvās atpūtas peintbola parks un kempings "Bušas" piedāvā adrenalīna cienīgas izjūtas profesionāli izveidotā peintbola laukumā un relaksējošu atpūtu pirtis apartamentos mūsu kempingā pēc peintbola spēles. Organizējam gan kooperatīvus pasākumus, gan bērnu dzimšanas dienas ballītes. Profesionāls ekipējums un cienīga personāla attieksme ļaus Jums labi pavadīt laiku. Iepriekšēja pieteikšanās.


3 peintbola laukumi


Kontakti: tālrunis: +371 26785909, +371 26441386

www.busas.lv


Nūjotāji Saulkrastos iemīļojuši 4 km garo "Saulrieta taku" - no Baltās kāpas līdz pilsētas centram.     

Saulrieta taka


Ja vēlies piedzīvot spēcinošu pastaigu un ieelpot jūras gaisu, dodies izbaudīt 4 km garo meža taku no Baltās kāpas līdz Saules tiltam. Tavam skatam pavērsies smilšu pludmale un mierpilnais kāpu mežs, kurā aplūkojamas 20 dižpriedes. Dažas priedes ir pat 200 gadus vecas. Neaizmirsti klausīties putnu dziesmās un vērot sīkumus. Ja Tev paveiksies, ieraudzīsi mazo, īpaši aizsargājamo kukainīti – priežu sveķotājkoksngrauzi!

Atrašanās kartē


Vairāku dienu  pārgājienu cienītājiem piedāvājam apceļot Vidzemes piekrasti, sākot no Gaujas ietekas jūrā līdz pat Igaunijas robežai.  Maršruta karti iespējams saņemt Saulkrastu tūrisma informācijas centrā, Ainažu ielā 13b, Saulkrasti, tālrunis: +371 67952641.

Pavasara romantiku, gleznainu pludmali un neaizmirstamus saulrietus aicinām izbaudīt Baltajā kāpā, Pabažu pludmalē, Jūras parkā un akmeņainajā jūras krastā Zvejniekciemā. Lieliskus skatus var baudīt arī zirga mugurā. Šādu iespēju piedāvā zirgu stallis "Saules zirgi".

Jūras parka pludmales volejbola laukumi, āra trenažieri un ielu vingrotāju laukums

Apvieno laisku atpūtu ar veselīgām un sportiskām aktivitātēm! Jūras parks aicina izmantot āra trenažierus, ielu vingrotāju un pludmales volejbola laukumus vai gluži vienkārši atjaunojošu skrējienu gar jūras krastu! Gan mazs bērns, gan pieaugušais te atradīs aizraujošu un sev piemērotu nodarbi.


Kontakti: Ainažu iela 13b, Saulkrasti, tālrunis: +371 67952641

Atrašanās kartē

Zirgu izjādes un vizināšanās pajūgā "Saules zirgi"Izjādes gar jūru, apvidū vai drošā aplokā - vizināšanās dažāda veida ratos, bērnu vizināšana ar ponijiem. Jaunlaulāto, jubilāru, vecmeitu / vecpuišu ballīšu, utt. foto sesijas ar zirgiem pie jūras vai apvidū - mežā. Kāzinieku vizināšana, foto sesijas droškā vai vagonettes tipa augstajos ratos ar baltu zirgu. Izbraucam uz Jūsu izvēlētām pasākumu vietām.


Lūgums pieteikties savlaicīgi!


Kontakti: Upes iela 33a, Zvejniekciems, tālrunis: +371 29460788 Ilona
http://www.sauleszirgi.lv


Lai enerģijas pietiktu visai dienai, aicinām nobaudīt vietējo ceptuvju un kafejnīcu ar mīlestību gatavotās maizītes un ēdienus!
Pirmos pavasarī Latvijā audzētos lauku saimniecību labumus aicinām iegādāties "Citais rieksts" tirgū!

Cietā rieksta tirgus


Latvijā audzēti dārzeņi, augļi un ogas, kūpināti, sālīti un žāvēti gaļas izstrādājumi, zivju produkti, piena produkti, graudaugu produktu un maize, medus, puķes, sēklas, stādi, lietišķās mākslas un daiļamatniecības priekšmeti u.c.

Darba laiks: piektdienas 15:00-19:00

Kontakti: Rīgas iela 75a, Saulkrasti, tālrunis: +371 24803068


Gatavojoties vasaras sezonai, apmeklējiet Saulkrastu skaistumkopšanas salonus un SPA!

Skaistumkopšana un SPA "Klēra J.K"


- Sejas procedūras
- Ķermeņa procedūras, masāžas
- Limfodrenāžas zābaki
- Vakuummasāža ar aparātu
- Vaksācija
- Manikīrs un pedikīrs
- Gelish lakas pārklājums
- Uzacu, skropstu krāsošana
- Skropstu ilgviļņi
- Uzacu korekcija
- Ausu ļipiņu caurduršana
- Nopērkama "Academie" kosmētika

Salona speciālisti strādā pēc iepriekšēja pieraksta.

Kontakti: Ainažu iela 9, Saulkrasti, tālruņi: +371 67952350, +371 29562407

www.klera.lv

 Skaistumkopšana un SPA "Klēra Lukss SPA"

 
 - SPA rituāli ķermenim un sejai
- SPA rituāli ar saunu
- Sejas procedūras
- Procedūras uzacīm un skropstām
- Biorevitalizācija un mezoterepija
- Ķermeņa pīlings-masāža
- Ķermeņa procedūra slaidumam ar ietīšanu
- Procedūra vēderam
- Ķermeņa procedūra liekā šķidruma izvadīšanai
- Ķermeņa ietonēšana
- Vakuummasāža u.c.

Salona speciālisti strādā pēc iepriekšēja pieraksta.

Kontakti: Ainažu iela 25 k.1-1, Saulkrasti, tālrunis + 371 29632863, www.klera.lv

Skaistumkopšana un SPA "Skaistuma laboratorija"


"Skaistuma laboratorija" piedāvā kosmētiķa, masiera, friziera un nagu kopšanas speciālista pakalpojumus. Salons ir aprīkots ar modernu aparatūru, piedāvājot plašu un kvalitatīvu pakalpojumu klāstu par ļoti pievilcīgām Saulkrastu cenām.


SIA Skaistuma laboratorija īpašniece ir Linda Zeltiņa, kas pati ir praktizējoša kosmētiķe, kā arī pasniedzēja Staptautiskajā CIDESCO Rīgas kosmētikas skolā - vadošajā kosmētikas skolā Latvijā, kurā tiek gatavoti jaunie kosmētiķi. Ar ilggadējām praktiskām un teorētiskām zināšanām salona apmeklētājiem tiek piedāvāti augstākās kvalitātes pakalpojumi. Salona speciālisti  strādā pēc iepriekšēja pieraksta.


Kontakti: Rīgas iela 32c,Saulkrasti, tālruņi: +371 29210099

http://www.skaistumalaboratorija.lv | https://www.facebook.com/skaistumalaboratorija


Skaistumkopšanas privātprakse

 
Skaistumkopšanas privātpraksē par Tevi parūpēsies sertificēti Skaistumkopšanas speciālisti ar augstāko izglītības līmeni Latvijā. Izvēloties atbilstošu procedūru un veltot īpašas rūpes Jums. Strādājam ar profesionālo franču kosmētiku Thalion, kuras filosofijas pamatā ir jūras augu bagātība un piejūras augu ekstrakti. Tas ir unikāls ieguldījums veselībā, nodrošinot pilnīgu un normālu organisma funkciju. Atklājiet jūras bagātību priekšrocības sava organisma veselībai un ādas skaistumam ar mūsu produktiem, kas radīti iedvesmojoties un mīlot jūras ekoloģisko vidi.
Piedāvājam arī nagu kopšanas speciālista pakalpojumus.
Piedāvājam plašu procedūru klāstu:
- Sejas kopšanas procedūras ar atjaunojošu, mitrinošu un attīrošu iedarbību,
- Sejas klasiskās procedūras, masāžas,
- Ķermeņa procedūras ar slaidinošu, tonizējošu un relaksējošu iedarbību,
- Ķermeņa masāžas,
- Vaksācijas,
- Skropstu un uzacu krāsošana un korekcija;
- Skropstu pieaudzēšanu;
- AHA pīlingus,
- Aparat procedūras - vakuums,
- Manikīrs, pedikīrs ar aparāttehnologiju, gelish pārklājums;
- Profesionālos mājas kopšanas produktus un uztura bagātinātājus īpašām rūpēm par Jūsu ādu mājas apstākļos.

Salona speciālisti strādā pēc iepriekšēja pieraksta.

Kontakti: Saulkrasti, Ainažu iela 34 (Saulkrastu poliklīnika) 1.stāvs, 13. kabinets (kabinets aiz reģistratūras)
Sertificeta skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā +371 28 64 55 88
Nagu kopšanas speciāliste +371 27 47 39 95
http://www.thalion.lv/index.html | https://www.facebook.com/skaistum |
info@thalion.lv"Rozēni" dziednieciskā pirts


Lielisks pasākums radu un draugu kompānijām. Saaukstēšanās saslimšanu profilakse. Pašsajūtas uzlabošanai un noguruma noņemšanai. Pieredzējušiem pirts cienītājiem un sportistiem. Vispārējā muskuļu tonusa paaugstināšanai. Slodzes rezultātā iegūto šlakvielu izvadīšanai.


Kontakti: tālrunis: +371 29196438
www.rozeni.lv

57°19'18" 24°25'43"

 

"Krastiņi" latviskais pirts rituāls  

Viens vakars vai pēcpusdiena latviskās pirts tradīcijās, kas ļaus ieklausīties sevī, savās sajūtās, atslēgties no ikdienas steigas un rūpēm. Ļaut sevi palutināt. Varbūt
nomest ko lieku. Varbūt atrast un piedzīvot ko jaunu.

Kontakti: tālrunis +371  29230270
pirts.rukis@gmail.comhttps://krastinu-pirts.webnode.lv  Kad diena aizvadīta un ir sajūta, ka negribas doties prom, esiet mīļi gaidīti Saulkrastu novada naktsmītnēs


Nespēji palikt vienaldzīgs un Saulkrastu pavasari noķēri arī bildēs? Savus izcilākos foto mirkļus publicē sociālajā tīklā Instagram, aprakstam pievienojot mirkļa birku #Saulkrasti. Mēs tos pārpublicēt mūsu instagram.com/visitsaulkrasti profilā, dodot iespēju neaizmirstamos brīžus Saulkrastos ieraudzīt arī citiem.


Citas aktivitātes


Joga Saulkrastos


Nodarbības notiek netālu no peintbola parka “Bušas”, d/s “Roze”. Par nodarbību laikiem un privātnodarbībām iespējams vienoties.


Jogas nodarbības vada Latvijas Holostiskās medicīnas un Naturopātijas asociācijas sertificēti pasniedzēji ar ilggadēju pieredzi.

Kontakti: tālrunis: +371 29589565 (Inga)


"JD ART klubs"

 

Nodibināts cilvēkiem, kam patīk gleznot vai zīmēt modeļus, portretus, klusās dabas. Šī kluba dalībnieki var būt cilvēkino 15–115 gadiem. Laipni ir aicināti cilvēki, kam māksla ir sirdslieta un kuri vēlas būt kopā ar citiem māksliniekiem un klubiņā veidot savu mākslas nišu Saulkrastos. Aplūkojiet latviešu mākslinieku darbnīcas!


Kontakti:
Lazdu iela 22, Saulkrasti, tālrunis: +371 67952367
http://jdartklubs.lv | ddelgalvis@apollo.lv

57°16'41" 24°25'24"

Saulkrastu sporta halle

Saulkrastu sporta centrs, trenažieru zāle un multifunkcionālā arēna ar asfalta segumu basketbolam, florbolam, futbolam.


Darba laiks:
darba dienās 8.00 – 22.00
sestdienās un svētdienās 10.00 – 21.00


Kontakti: Smilšu iela 3, Saulkrasti, tālrunis: +371 67952497

www.saulkrasti.lv | sports@saulkrasti.lv


57°15'40" 24°25'06"

Zvejniekciema mini skeitlaukums


Zvejniekciema mini skeitlaukums atrodas līdzās Zvejniekciema vidusskolai un bērnu rotaļlaukumam stadiona teritorijā.


Kontakti: Zvejniekciema stadions, Bērzu aleja 7, Zvejniekciems

57°19'10" 24°25'04"

Kultūras namu "Zvejniekciems"


Saulkrastu kultūras nams "Zvejniekciems" var lepoties gan ar neparastu arhitektūru, jo 20.gs.vidū īpaši kolhoza "Zvejnieks" darbaļaužu vajadzībām to projektēja izcilā Marta Staņa, gan ar visai bagātīgu kultūras norišu klāstu, jo tieši kultūras namā notiek gan pašmāju māksliniecisko kolektīvu koncerti un mēģinājumi, gan arī viesmākslinieku uzstāšanās, te noritējuši teju visi pēdējie Latvijas valsts svētku sarīkojumi.


K/n "Zvejniekciems" darbojas Saulkrastu kultūras centrs. K/n ēkā atrodas divas zāles - lielā zāle ar skatuvi , kura kopā ar foajē veido iespaidīgu telpu līdz 600 sēdvietām, un mazā zāle, kurā norit koncerti un izstādes mazākam skatītāju lokam, nesen jaunu veidolu ieguvušas mēģinājumu telpas otrajā stāvā, bet k/n trešajā stāvā iekārtojušies jaunie Saulkrastu mākslinieki - VJMMS mākslas nodaļa.


Kontakti: Atpūtas iela 1b, Zvejniekciems, tālrunis: +371 67954179

57°19'04" 24°24'52"

Saulkrastu brīvdabas estrāde (slēgta uz rekonstrukciju)


Saulkrastu estrāde - vēsturiski Saulkrastu estrāde atrodas blakus kādreizējam Neibādes kūrortam, un par to liecina arī estrādes parkā esošā piemiņas kolonna Neibādes dibinātājam Karlam fon Reiternam, kuru 1877.gadā atklājis Augusts fon Pistolkorss.


Mūsdienās Saulkrastu estrāde ir vieta, kas vasarās aicina pie sevis skatītājus no visas Latvijas jo Saulkrastu estrādē pēdējo trīs gadu laikā viesojušies teju visi Latvijā zināmie estrādes mākslinieki. Ik gadus Saulkrastu estrāde aicina uz E.Liepiņa atceres koncertiem, U.Dukas mūzikas svētkiem, bet visplašāk apmeklēti arvien ir Saulkrastu svētku sarīkojumi.


Kontakti: Ainažu iela 42, Saulkrasti, tālrunis: +371 67954179

57°16'38" 24°25'06"

Saules laukums

Saules laukums - vieta, kas iezīmē mūsdienu Saulkrastu centru. Jau otro gadu tā ir iemīļota gan pašiem saulkrastiešiem, gan arī Saulkrastu viesiem, lai kopīgi svinētu ne tikai tādus svētkus kā LR Neatkarības atjaunošanas gadadienu, vasaras sezonas atklāšanas svinības, Līgo svētku ielīgošanu, Baltu vienības dienu, bet arī Jaungada sagaidīšanu.


Pateicoties jaukajai, sakārtotajai videi - skatuve, oriģinālas formas deju lakumus, gaismas - un jūras tuvumam, arī šogad Saules laukums pie sevis aicinās ciemos gan džeza mūzikas mīļotājus, gan tos, kuriem tīk klasiskā mūzika, gan tos, kuri interesējas par atraktīvām izklaidēm.


Kontakti: Ainažu iela 13b, tālrunis: +371 67954179

57°16'01" 24°24'49"