Kāzas Saulkrastos

 
 Izdevums "Kāzas Saulkrastos" būs labs palīgs vedējiem un tiem, kuri plāno organizēt kāzas, kā arī vecmeitu un vecpuišu ballītes.

"Kāzas Saulkrastos" - informācija par Saulkrastu dzimtsarakstu nodaļu un svinību vietām līdz pat 500 viesiem, kāzu pieturvietām, kāzu kūku cepējiem, floristu pakalpojumiem u.c.

Lejupielādēt PDF "Kāzas Saulkrastos" 
   

Vidzemes piekrastes TOP pasākumi 2018

Vidzemes piekrastes novadu - Aloja, Carnikava, Limbaži, Salacgrīva, un Saulkrasti, 2018.gada TOP pasākumu kalendārs latviešu, krievu un angļu valodā.

Lejupielādēt PDF

Pasākumu datumi var tikt mainīti! Lūdzu sekot līdzi informācijai norādītajās mājaslapās!
www.aloja.lv, www.tourism.carnikava.lv, www.visitlimbazi.lv, www.visitsalacgriva.lv,
www.visitsaulkrasti.lv

“Vidzeme Coast” (#android) bezmaksas aplikācija.

Konferenču, semināru, banketu un svinību telpas Saulkrastos


Plānojiet konferenci, semināru vai citu pasākumu?
Saulkrasti ir viegli sasniedzama braucot no Rīgas un citām Latvijas pilsētām. 
Piedāvājam konferenču, semināru un svinību telpas ar nakšņošanas iespējām. Trīs no tām atrodas gājiena attālumā no jūras, bet atpūtas komplekss "Lilaste" atrodas Lilastes ezera krastā. 

Lejupielādēt PDF 

E-dokuments

Informācija www.visitsaulkrasti.lv

Ceļvedis "Vēsturiskie kūrorti un meditācija piejūras dabā"


Pastaigas solī Saulkrastus var izstaigāt dienas laikā.


Izvēloties mazo loku (5 km), iegūsiet laiku 10 vēsturisko objektu apskatei un veldzējošai peldei jūrā senās Neibādes pludmalē. Lielais loks stiepjas 14 km garumā un ir piemērots sportiskāk noskaņotiem kājāmgājējiem un riteņbraucējiem.


Ceļojot no Pabažiem (Katrīnbāde) līdz Zvejniekciemam, pa ceļam apmeklējot Pēterupi un Neibādi, dienas laikā var apskatīt visus šajā ceļvedī aprakstītos 15 objektus.


Lejupielādēt ceļvedi (PDF)

Ceļvedis "Pāri četrām upēm"

Garā jūras piekraste ir tikai daļa no Saulkrastu piedavātā skaistuma. Saulkrasti ir dabas un cilvēka radīta pasaule, kas vēsturiski radusies no pieciem ciemiem – Neibādes, Pēterupes, Katrīnbādes (Pabaži), Zvejniekciema un Bādciema.


Dodies aplūkot mežonīgās pludmales! Vēro saulrietu krāsu spēles un sveic dzestros rītus 18 metru augstajās Balto kāpu virsotnēs!


Katrs – aktīvs, laisks, pārdomu pilns vai prieka uzlādēts – atradīs sev piemērotāko ceļvedī "Pāri četrām upēm"!


Lejupielādēt ceļvedi (PDF)

Karte tūristiem "Vidzemes piekraste"

No Gaujas līdz Salacai un vēstures liecību apvītai Hanzas pilsētai Limbažiem, pa lībiešu pēdām līdz pat Latvijas–Igaunijas robežpilsētai Ainažiem – esi gaidīts viesis Vidzemes piekrastē!


Piedāvājam atklāt Latviju no jauna caur Vidzemes piekrastes kultūrvēsturisko un dabas mantojumu. Vidzemes piekrastē katrs atradīs sev ko interesantu un saistošu.


Lejupielādēt karti (PDF)

Vidzemes velobrošūra un karte

Vidzemes piekrastes velomaršruts ved cauri gleznainām ainavām un lielai dabas objektu daudzveidībai. Šeit ir gan augstas smilšu kāpas un smilšakmens klintis, gan akmeņaina jūrmala un savdabīgas randu jeb piejūras pļavas.Vidzemes pusē lieliski jutīsies ne tikai tie, kam patīk populāras atpūtas vietas, bet arī tie, kuri meklē nomaļas pludmales vai zvejniekciemus.


Lejupielādē brošūru šeit latviešu valodā (18 MB, pdf)

Lejupielādēt karti (.PDF)

Brīvdienu maršruts


Limbažu un Saulkrastu novads piedāvā 1-2 dienu brīvdienu maršrutu: Saulkrasti-Bīriņi-Limbaži-Tūja-Saulkrasti. (93 km). Izdevumā apkopota informācija par aktīvo atpūtu, dabas takām, objektiem un takām, amatniekiem un darbnīcām, izklaidēm bērniem, degustācijām, gardumiem un zivju produkciju, kultūrvēstures objektiem u.c. 


Lejupielādēt maršrutu (.PDF)

Pārgājienu karte "Vidzemes piekraste"

 
Iepazīsti smilšainās pludmales, piekrastes akmeņu stāstus, viesojies amatnieku darbnīcās, iepazīsti seno Vidzemes piekrastes apdzīvoto vietu burvību!
Ceļvedis latviešu un angļu valodā. Drukātā veidā saņemams Vidzemes piekrastes tūrisma informācijas centros!

‍Maršruts ir daļa no starptautiska pārgājienu maršruta E9

‍- no Carnikavas līdz Tūjai - lejupielādēt
‍‍- no Tūjas līdz Ainažiem - lejupielādēt