Kultūras namu "Zvejniekciems"Saulkrastu kultūras nams "Zvejniekciems" var lepoties gan ar neparastu arhitektūru, jo 20.gs.vidū īpaši kolhoza "Zvejnieks" darbaļaužu vajadzībām to projektēja izcilā Marta Staņa, gan ar visai bagātīgu kultūras norišu klāstu, jo tieši kultūras namā notiek gan pašmāju māksliniecisko kolektīvu koncerti un mēģinājumi, gan arī viesmākslinieku uzstāšanās, te noritējuši teju visi pēdējie Latvijas valsts svētku sarīkojumi.

Jau piecus gadus k/n "Zvejniekciems" darbojas Saulkrastu pašvaldības aģentūra "Saulkrastu kultūras un sporta centrs". K/n ēkā atrodas divas zāles - lielā zāle ar skatuvi , kura kopā ar foajē veido iespaidīgu telpu līdz 600 sēdvietām, un mazā zāle, kurā norit koncerti un izstādes mazākam skatītāju lokam, nesen jaunu veidolu ieguvušas mēģinājumu telpas otrajā stāvā, bet k/n trešajā stāvā iekārtojušies jaunie Saulkrastu mākslinieki - VJMMS mākslas nodaļa.

57°19’04” 24°24’52”

Kontakti:
Atpūtas iela 1b,
Zvejniekciems
tālrunis:
+371 6 795 41 79

Saulkrastu brīvdabas estrāde


Saulkrastu estrāde - vēsturiski Saulkrastu estrāde atrodas blakus kādreizējam Neibādes kūrortam, un par to liecina arī estrādes parkā esošā piemiņas kolonna Neibādes dibinātājam Karlam fon Reiternam, kuru 1877.gadā atklājis Augusts fon Pistolkorss.

Mūsdienās Saulkrastu estrāde ir vieta, kas vasarās aicina pie sevis skatītājus no visas Latvijas jo Saulkrastu estrādē pēdējo trīs gadu laikā viesojušies teju visi Latvijā zināmie estrādes mākslinieki. Ik gadus Saulkrastu estrāde aicina uz E.Liepiņa atceres koncertiem, U.Dukas mūzikas svētkiem, bet visplašāk apmeklēti arvien ir Saulkrastu svētku sarīkojumi.

57°16’38” 24°25’06”
Kontakti:
Ainažu iela 42, Saulkrasti,
tālrunis:
+371 6 795 41 79

Saules laukums

Saules laukums - vieta, kas iezīmē mūsdienu Saulkrastu centru. Jau otro gadu tā ir iemīļota gan pašiem saulkrastiešiem, gan arī Saulkrastu viesiem, lai kopīgi svinētu ne tikai tādus svētkus kā LR Neatkarības atjaunošanas gadadienu, vasaras sezonas atklāšanas svinības, Līgo svētku ielīgošanu, Baltu vienības dienu, bet arī Jaungada sagaidīšanu.
Pateicoties jaukajai, sakārtotajai videi - skatuve, oriģinālas formas deju lakumus, gaismas - un jūras tuvumam, arī šogad Saules laukums pie sevis aicinās ciemos gan džeza mūzikas mīļotājus, gan tos, kuriem tīk klasiskā mūzika, gan tos, kuri interesējas par atraktīvām izklaidēm.

57°16’01” 24°24’49”

Kontakti:
Ainažu iela 13b
tālrunis:
+371 6 795 41 79