Pēc kino seansa tikšanās ar filmas Jelgava'94 režisoru Jāni Ābeli. Tā būs iespēja uzdot jautājumus par filmas veidošanu, aktieriem, radošo darbu un citas interesējošas lietas.

Ieejas maksa 3 eiro.

Kopš filmas 'Jelgava '94' pirmizrādes, kas notika 17. septembrī, to noskatījušies jau vairāk nekā 10 000 skatītāju!
Filma jau saņēmusi atzinīgus vārdus gan no kritiķiem, gan skatītājiem, recenzijās un sociālo mediju atsauksmēs skatītāji īpaši izceļ galvenā varoņa atveidotāja, jaunā aktiera Bruno Bitenieka harizmu un dabiskumu.

Filmas stāsta centrā ir četrpadsmitgadīgais Jānis, Jelgavas puika ar zubra līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lapaspusi Jelgavas tīneidžera dzīvē – ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas īstās drēbes un galu galā līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki. Tas ir laiks, par kuru pieaugot, ļoti iespējams būs kauns, bet tikpat iespējams tas izrādīsies pats labākais dzīves periods. Filmas stāsts risinās uz 1994. gada notikumu fona – cietumnieku izbēgšana Jelgavā, mūzikas ierakstu nelegālais tirgus, Kurta Kobeina nāve.
Režisors Jānis Ābele, scenārija autors Matīss Gricmanis, operators Aigars Sērmukšs, mākslinieks Aivars Žukovskis, producente Antra Cilinska.
Šī būs debijas filma jaunajiem aktieriem Bruno Biteniekam, Aleksim Tauriņam, Endijam Žukam, Elizabetei Zviedrei. Filmā piedalās arī tādi visiem labi pazīstami kā aktieri Andris Keišs, Guna Zariņa, Ieva Puķe, Kaspars Gods, Māra Ķimele, Elīna Vaska, Jānis Jarāns un citi.