Peintbola parks “Bušas”

Izkusties kopā ar savu ģimeni peintbola parkā Bušas. Nodrošināsim privātu peintbola spēli Tavai ģimenei visos peintbola laukumos! Svaigs gaiss un aktīvi pavadīta diena būs tieši laikā. Pēc spēles ieturi maltīti kādā no piknika vietām.

Vairāk informācija:

Rezervācijas: 26785909 | www.busas.lv

 

Saulkrastu velosipēdu muzejs

Šī ir vienīgā seno velosipēdu kolekcija Latvijā un lielākā Baltijā. Kolekcija ataino Latvijas velosipēdu rūpniecības vēsturi pirms Otrā pasaules kara un līdzās unikāliem eksponātiem šeit aplūkojama seno laiku darbnīca un veikals. Muzejā plaši pārstāvētas dažādas lietas saistītas ar velosipēdu lietošanu, riteņbraukšanas sportu un biedrībām.

www.velomuseum.lv | info@velomuseum.lv | tālrunis: +371 28883160

 

Viesu nams “Ieviņas”

Pavadi aktīvu laiku ar ģimeni spēlējot mingolfu uz Baltijā vienīgo betona segumu. Minigolfs ir spēle, kas ir piemērota visiem vecumiem - gan bērniem, gan pieaugušajiem, turklāt iepriekšējas zināšanas un pieredze nav nepieciešama. Papildus ir iespēja pieteikties peintbolam vai lazer tag spēlēm.

https://www.viesunamsievinas.lv/ | 26498404

IL Kaija kvadriciklu noma un trase

Dodies neaizmirstamā un aizraujošā izbraucienā ar kvadricikliem. Kvadricikls ir piemērots un drošs transporta līdzeklis dažādiem vecumiem un dažādām gaumēm. Trases garums ir aptuveni 2000m.

 


28313313 | www.kvad.lv |kaijasil@inbox.lv

 

Jāšanas sporta klubs “Jūras zirgs”

Pateicoties atrašanās vietai varam piedāvāt plašāku iespēju klāstu saistībā ar zirgiem.
Pie mums var doties izjādē uz jūru vai mežu, trenēties profesionāla trenera pavadībā, izīrēt zirgus pasākumiem un fotosesijām, vizināties zirga vai ponija mugurā, kā arī izmitināt savu zirgu mūsu staļļos.

Katram jaunajam jātniekam palīdz trenere un instruktors. Gan treniņi, gan izjādes notiek speciāli ierīkotos treniņlaukumos cauru gadu. Pie mums var apskatīt arī citus dzīvnieciņus - kazas, zosis, suņus, kaķus, mazos ponijus.

 

lauras.deja@gmail.com | +371 26785844 (Inita) | http://www.juraszirgi.lv/


Pirts muzejs

Muzejā ir iespējams ne tikai iepazīt senās latviešu pirtis un tradīcijas, bet arī izbaudīt dažādo piršu spēku un enerģiju. Pirts ir vieta, kur nomierināt un attīrīt domas un ķermeni, kur smelties spēku. Papildus ir iespēja aplūkot vafeļu pannu kolekciju un pieteikties degustācijām. 

+371 29459358 Teodors | +371 28355778 | Evita | pirtsmuzejs@inbox.lv | http://www.pirtsmuzejs.lv/

 

Lauku sēta “Priežkalni” 

Ir apskatāmi dažādi putni - vistas, zosis, pīles dažādu šķirņu baloži, pāvs un vēl citi putni. Bez putniem laukusētā ir apskatāmi zirgi, ponijs, cūkas, kazas un citi dzīvnieki. -Pasākamu organizēšana kopā ar gotiņu Gauju
-Klases ekskursijas, bērnu dzimšanas dienas, vārda dienas, kāzu, vecmeitu pasākumu organizēšana, spēles, atrakcijas, intelektuāli jautājumi u.c. aktivitātes pēc jūsu vēlmēm.

                                                      |

http://www.greenranch.lv/  | +371 25 174 710

 

Zemnieku saimniecība “Lejaslīves”

 

"Govis pļavā!" - pastaiga  Sējas pagastā, ar iespēju pabarot un apskatīties Hailander govju ganāmpulku. 

 26547371; 26564437 | info@lejaslives.lv | www.lejaslives.lv

 

 

Apvieno aktīvo un izzinošo atpūtu ar kādu no dabas objektu apmeklējumu:


Zvejniekciema akmeņainā jūrmala

Starp Skultes ostu un Saulkrastu pludmali atrodas Zvejniekciema akmeņainā jūrmala.  Dodies neaizmirstamā pastaigā cauri akmeņainu pludmali, kur vari smelties spēku, rast mieru un vērot kuģus, kuri dodas Skultes ostā.  

Vides dizaina parks

Saulkrastos, pie Baltās kāpas, atrodas Vides dizaina parks, kurā apskatāmi vairāki interesanti vides objekti. Skulpturāli tēli un vides informācija mudina izzināt un cienīt dabu un tajā notiekošos procesus, ieklausīties un ieskatīties dabā vērīgāk.

Saulkrastu meža parks

Saulkrastu Mežaparks ir iecienīta saulkrastiešu un pilsētas viesu atpūtas vieta laikā, kad pie jūras valda vēji. Dodies mierpilnā pastaigā caur priežu ieskautajām bruģa takām. Meža parkā uzstādīts bērnu rotaļu laukums un āra vingrošanas laukums. 

Dabas parks piejūra

Daudzveidīgas atpūtas iespējas nodrošina Vidzemes jūrmalas piekraste no Lilastes līdz Baltajai kāpai. Plašās smilšainās pludmales, atklātās kāpas un gleznainās meža ainavas. Parkā apskatāms kāpu amfiteātris un paraboliskā kāpa, neskarta daba un aizsargājami augi.

Saulkrastu velo trase

600 kvadrātmetru lielajā trasē apvienota asfalta velotrase, skeitparka elementi un 3x3 basketbola laukums, kā arī pakāpienveidīga atpūtas platforma, no kuras varēs vērot skeitparku. Velotrasē iesācējiem braukšanas prasmes palīdzēs apgūt konstrukcijas, kas imitē bedres, sliedes, kāpnes un citus pilsētvidē sastopamus šķēršļus. 

Saulrieta taka

Saulrieta taka savieno  Inčupi ar Pēterupi, vedot paralēli jūrai 3,6 km garumā no Baltās kāpas līdz Saules tiltam. Te iespējams apskatīt Saulkrastu jūrmalai raksturīgo ainavu – plašo, smilšaino pludmali, priekškāpas un izbaudīt svaigo jūrmalas gaisu priežu mežu ielokā.

Baltā kāpa

18 metru augstā kāpa ir viena no raksturīgākajām Saulkrastu vietām. Atrodas Inčupes labajā krastā pie upes ietekas jūrā. No kāpas paveras izcili skaists skats uz Rīgas līci, Inčupes grīvu un plašo pludmali.

Sējas dižozols

Sējas ozols ir viens no lielākajiem dižozoliem Latvijā. Tas aug Sējas muižas parka malā. Stumbra apkārtmērs ir 9,1 m un tam ir labi attīstīts 24x6 m liels vainags, koka augstums ir 23,5 m. Tas ir otrais lielākais ozols Latvijā un ceturtais lielākais Baltijā. Ap 450 gadu vecs.
Pabažu velo trase 

Daudzfunkcionāla trase, ko var izmantot braukšanai ar dažādiem pārvietošanās līdzekļiem: kalnu divriteņiem, bmx, skeitbordiem, skrejriteņiem, skrituļslidām, longbordiem u.c. Trase ir interesanta gan bērniem un pusaudžiem, gan amatieriem un arī profesionāļiem katram savā līmenī.Ja vēlies uzzināt vairāk par Saulkrastu novada tūrisma piedāvājumu, sazinies ar mums: tic@saulkrasti.lv | +37167952641