Mājas kafejnīcu dienas ir reģionāla tūrisma galamērķa popularizēšanas pasākums, un to organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar LLTA "Lauku ceļotājs".

Kas ir Mājas kafejnīcu dienas?

Uz vienu vai divām dienām saimniecību pagalmi un citas vietas, kas ikdienā nav saistītas ar uzņēmējdarbību un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, pārvēršas par KAFEJNĪCĀM!

Vai esošs ēdināšanas uzņēmums, kas ir gatavs sniegt īpašo ēdienkarti pasākumu apmeklētājiem.

Interesentiem tiek piedāvāts nogaršot vietējo ēdienu, gūt lielisku garšas pieredzi.

Katra KAFEJNĪCA sagatavo savu īpašo piedāvājumu: cienastu (plātsmaizi, kūku, sacepumu utt.) un kopā ar kafiju/tēju piedāvā apmeklētājiem.
Ja Tev ir kāds īpašs ēdiens vai cienasts, ar kuru vēlies pacienāt citus, tad piesakies Mājas kafejnīcu dienām Saviļņojošajā Vidzemē!

Par sagatavoto produktu tiek saņemta samaksa, lai varētu segt produktu iegādes izdevumus, taču tas nav komercializēts peļņas avots un ir vērsts uz kopienas sadarbību. Katra saimniecība prezentē savas mājas - kafejnīcas nosaukumu un arī piedāvātais produkts tiek pasniegts ar tam raksturīgajām kultūras īpašībām un stāstu. Lai piesaistītu plāšāku sabiedrības loku un ģimenes ar bērniem, tiek rīkotas dažādas kultūras aktivitātes: rokdarbi, spēles, mūzikas instrumentu spēlēšanu u.c.

Pieteikšanās anketa: - https://cutt.ly/BnGbwHe


Pieteikšanās līdz 30.jūnijam

Mājas kafejnīcu dienām Saviļņojošajā Vidzemē var pieteikties ikviens, kura uzņēmums vai dzīvesvieta atrodas kāda no Saviļņojšās Vidzemes novadiem (Alojas novads, Salacgrīvas novads, Limbažu novads, Saulkrastu novads, Carnikavas novads).

Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas ar Jums sazināsies attiecīgā novada Mājas kafejnīcu dienas koordinators!