Sāc savu ziemas pasakas ceļojumu ar pilsētas centra daļu. Saules laukumā izvietotas izgaismotas dāvanu dekorācijas, kuras ļauj gan mazākiem, gan lielākiem apskatniekiem uz mirkli sajusties kā dāvanai!

Arī šogad pie Saulkrastu Pēterupes ev. lut. draudzes baznīcas ir apskatāma Betlēmes aina – Marija, Jāzeps un Austrumu gudrie, kuri raugās uz mazo Jēzus bērniņu silītē, bet ganiņš aicina ikkatru iejusties savā lomā un kļūt līdzdalīgam mazās Betlēmes pilsētiņas lielajā notikumā!

Saulkrastu Meža parkā vakara klusumā iespēja paslēpties no piekrastes brāzmainajiem vējiem un lēnā pastaigā vērot stalti izgaismotos ziemeļbriežus.

Un kā gan Saulkrasti bez buriniekiem, kuri izsenis jau piestājuši mūsu ostā! Zvejniekciemā netālu no ostas pie Saulkrastu kultūras nama “Zvejniekciems” vējš līdzās lielajiem sniegiem un lietiem iepūtis izgaismoto Ziemassvētku pasaku kuģi, kurš tā vien aicina ceļojumā izsapņot visdrosmīgākos sapņus. Vides objekta veidošanā izmantotas vairāk nekā 250 metrus garas virtenes, un kuģi spožu dara vairāk nekā 6000 spuldzīšu. Jūras vēju appūstā, sniega apmīļotā un ļaužu apjūsmotā kuģa garums ir septiņi metri, platums – divi metri, bet masta augstums ir seši metri. Līdzās kuģim kultūras centra logos var skatīt ziemeļbriežus un Ziemassvētku vecīša svētku kamanas.

Šogad Saulkrastu pilsēta ļauj mums sapņot!