Četrdesmit sešu gadu laikā gadatirgus kļuvis par valsts nozīmes notikumu – par Rīgas un Latvijas amatniecības simbolu, par plaši apmeklētiem svētkiem dalībniekiem un apmeklētājiem. Tāpēc uzaicinājums piedalīties tirgū tika pieņemts ar lielu prieku. |

Sadarbībā ar Limbažu novada TIC un karšu izdevniecību “Jāņa sēta” gadatirgum tika sagatavots praksē pārbaudīts un iecienīts brīvdienu maršruta 1 - 2 dienām buklets „Saulkrasti – Bīriņi – Limbaži – Tūja – Saulkrasti”, kurā apkopota informācija par apskatestes objektiem, naktsmītnēm un ēdināšanas uzņēmumiem, kā arī marķētajiem velomaršrutiem. 
Gadatirgus apmeklētājiem tika piedāvāts arī Saulkrastu novada pasākumu kalendārs un “Vasaras avīze 2016”, kā arī Vidzemes piekrastes karte tūristiem, Vidzemes tūrisma karte, Piekrastes ceļ vedis un Saulkrastu novada uzņēmēju reklāmas.

Savu dalību gadatirgū vērtējam kā veiksmīgu. Prieks bija redzēt tik daudz novadnieku apmeklējam gadatirgu, kā arī skatīt Vidzemes piekrastes amatnieku un mājražotāju plašo saimi vienkopus lielākajos Latvijas amatnieku svētkos!

Informāciju sagatavoja
Gita Memmēna, Saulkrastu TIC