Lai ērtāk un efektīvāk veiktu klastera partneru piedāvāto medicīnas un veselības tūrisma produktu popularizēšanu kā vietējā, tā ārvalstu tirgū, tika apkopots visu klastera partneru produkts, kas pieejams gan vietējam pacientam, tomēr vairāk saistošs un orientēts ārvalstu medicīnas tūristiem gan piedāvātā produkta unikalitātes, gan izdevīgās cenas un piedāvātā pakalpojuma augstās kvalitātes dēļ.

Par Latvijas medicīnas un veselības tūrisma produkta priekšrocībām attiecībā uz Rietumu un Austrumu medicīnas tūrisma tirgiem, kur saņemams līdzvērtīgs pakalpojums, minami tādi faktori kā produkta vai pakalpojuma augstā kvalitāte, profesionālais darbaspēks, jaunāko tehnoloģisko iekārtu esamība pakalpojuma nodrošināšanai un salīdzinoši zemā cena, kas ir būtisks priekšnosacījums, lai pacients izlemtu pakalpojumu saņemt ārpus savas mītnes valsts, konkrēti, Latvijā. Otrs nozīmīgs faktors ir Latvijas unikālie dabas dziednieciskie resursi, mērenais piejūras klimats, kas sniedz unikālas iespējas dažādu slimību ārstēšanā, atveseļošanās procesu pastiprināšanā, rehabilitācijā, kā arī rekreācijā un daudzveidīgo skaistumkopšanas procedūru nodrošināšanā. Turklāt Klasterī apvienotie partneri spēj nodrošināt gan angļu, gan krievu valodās runājoša personāla esamību, līdz ar to nepastāv valodas barjera: brīva komunikācija par problēmjautājumiem pacientam rada drošības sajūtu, uzticēšanos un rada pārliecību par pareizu izvēles iespēju saņemt augstvērtīgus, kvalitatīvus pakalpojumus no profesionāla personāla Latvijā.

Brošūrā atspoguļoti Klastera partneru daudzveidīgie specializācijas virzieni un uzņēmumu veidi, sākot ar klīnikām, slimnīcām, beidzot ar SPA iestādēm un tūrisma uzņēmumiem, kas gatavi uzņemties potenciālā medicīnas tūrista ceļojuma organizēšanu uz klīniku vai citu veselības tūrisma uzņēmumu mūsu valstī. Brošūra izdota krievu un angļu valodās, atbilstoši Latvijas veselības tūrisma prioritārajiem mērķu tirgiem un tiks izplatīta ārvalstu medicīnas tūrisma gadatirgos, profesionālajās izstādēs, darba semināros vai konferencēs. Tirāžas skaits 6000 eksemplāru. Brošūra tapusi ar Tūrisma attīstības valsts aģentūras atbalstu.

Plašāku informāciju par Klastera partneru produktiem un sniegtajiem pakalpojumiem iespējams apskatīt Klastera mājas lapā, kas ārvalstu individuālo tūristus un tūrisma profesionāļus nodrošina ar informāciju 3 valodās: angļu, krievu un latviešu.


www.healthtravellatvia.lv

Šobrīd Klasterī ietilpst: biedrība „Latvijas kūrortpilsētu asociācija", Jūrmalas pilsētas dome, „Jūrmalas slimnīca", VSIA „Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca", „Liepājas reģionālā slimnīca", „Ludzas rajona slimnīca", Neirožu klīnika, kūrorta rehabilitācijas centrs „Jaunķemeri", Rehabilitācijas centrs „Tērvete”, VSIA „Nacionālais rehabilitācijas centrs „Vaivari””, VSIA „Latgales novada rehabilitācijas centrs „Rāzna"", nodibinājums „Sanatorija „Belorusija"", Sociālās integrācijas valsts aģentūra, „Baltijas Fizioterapija”, „Flebomedika”- Dr.Mauriņa Vēnu klīnika, „Latvijas plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrs”, „Plastiskas ķirurģijas klīnika”, „Latvijas Amerikas acu centrs”, „Dr. Solomatina Acu rehabilitācijas un redzes korekcijas centrs”, „Vidzemes slimnīca”, „Kognitīvo pētījumu centrs”,  sanatorija „Jantarnij Bereg", kūrortviesnīcas „Hotel Jūrmala Spa" un „Baltic Beach Hotel”, „Amber SPA Boutique hotel”„Liepājas Olimpiskais Centrs, „Vidzemes Olimpiskais Centrs”, Veselības Centrs 4 ar filiālēm Wellslim centrs, Skaistuma klīnika 4. Dimensija, Baltijas Vēnu klīnika, Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnika, Bērnu veselības centrs, kā arī medicīnas centrs „ARS”, Cēsu klīnika, Ādažu klīnika, Rīgas rajona slimnīca, zobārstniecības centri „ReDent”, „Royal Dent”, „Velk un ārstē”,  tūrisma kompānijas „Nordmed Tour”, „Kandagar Tour”, „Meeting Tour Travel &SPA Consultants”, „BTG”, „Averoja” un „Rix Travel”, medicīnas un kosmētikas nozares organizācija „Kivvi Cosmetics”, pansionāts „Marve Residenz” un Rīgas Stradiņa Universitāte, biedrība „Latvijas viesnīcu un restorānu asociācija", biedrība „Kurzemes tūrisma asociācija", Saulkrastu novada dome, Carnikavas novada dome, „Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs”. Informatīvie sadarbības partneri ir Tūrisma attīstības valsts aģentūra, Eiropas kūrorta asociācija, Lietuvas kūrortu asociācija un Igaunijas SPA asociācija, kā arī tūrisma kompānijas ārvalstīs.