Google Analytics var tikt uzstādīts uz jebkuras mājas lapas un tā bāzes versija ir bez maksas. Lielākajai daļai lietotāju arī ar šo versiju pietiks, lai noskaidrotu pašus galvenos datus par mājas lapas lietotājiem.
Ieskatam publicējam slaidus, kas iegūti "Google Analytics".

No 2017.gada 1.janvāra līdz 10.oktobrim Visitsaulkrasti.lv vietni apmeklējuši vairāk par 35000 apmeklētāji un apmeklējumu skaits ir vairāk kā 56000. Tie ir mājas lapas apmeklētāji, kurus uzņēmējiem iespējams dotajā brīdī uzrunāt 4 valodās - latviešu, krievu, angļu un vācu. 

2018.gadā plānots papildināt mājas lapas informāciju ar sadaļām igauņu un lietuviešu valodās. 2019.gadā - somu valodu.
2.slaidā var redzēt lasītāju iedalījumu pēc valstīm. 
3.slaidā - lasītāju iedalījumu pēc valodām.

Sniedzot atbalstu novada uzņēmējiem, pamatinformācija par nakšņošanas, ēšanas, atpūtas iespējām, kā arī tematiskie piedāvājumi, katrā no valodām Visitsaulkrasti.lv tulkota 1:1, ja neskaita labojumus un papildinājumus, kuri radušies šīs sezonas laikā. Saulkrastu TIC publicē arī uzņēmēju sagatavotu informāciju par uzņēmēju aktuālajiem piedāvājumiem, akcijām un jaunumiem, ja informācija sagatavota un iesūtīta korekti. Tas nozīmē, ka ne katra jpg formāta afiša, kas sagatavota Facebook lapai, der arī ievietošanai mājas lapā. Nepieciešams sagatavot virsrakstu, tekstu un ilustratīvo materiālu (foto vai uzņēmuma logo). Šo informāciju iespējams iesniegt arī krievu, angļu un vācu valodā publicēšanai Visitsaulkrasti.lv tādējādi uzrunājot apmēram 20000 latviski, 17000 - angliski, 10000 - krieviski un 1000 - vāciski lasošos lapas apmeklētājus.

Svešvalodās sagatavoto informāciju Saulkrastu tūrisma informācijas centrs publicē arī Facebook profilā Visit Saulkrasti.
Naktsmītnes ļoti labprāt izmanto Booking.com un Airbnb sniegtos rezervēšanas pakalpojumus par maksu, bet nav jākautrējās iesūtīt informāciju arī publicēšanai Visitsaulkrasti.lv rakstot uz tic@saulkrasti.lv!


"Ziemā taisi ratus, vasarā ragavas!" (latviešu sakāmvārds)