Ja vēl neesat tūrisma apritē, bet domājat, ka jūsu piedāvātais produkts vai pakalpojums būtu interesants un saistošs plašākai auditorijai, tūrisma informācijas centrs iedrošina pārrunāt iespējamo sadarbību.

Lūk,dažas no sadarbības iespējām!

 Šis ir īstais laiks izvērtēt publiski pieejamo informāciju par savu uzņēmumu, īpaši vietējos portālos – www.visitsaulkrasti.lv, kā arī oficiālajā Latvijas tūrisma portālā www.latvia.travel. Ja ir mainījusies kontaktinformācija vai piedāvāto pakalpojumu klāsts, lūdzam sazināties ar Saulkrastu tūrisma informācijas centra speciālistiem. Jo īpaši uzņēmēji aicināti pievērst uzmanību sava objekta fotogrāfijām un iesūtīt tūrisma informācijas centram kvalitatīvas, izteiksmīgas fotogrāfijas, ko var izmantot jaunu tūrisma bukletu un ceļvežu gatavošanā.

 Ja piedāvātais pakalpojums ir aktuāls ne tikai vietējam ceļotājam, bet arī ārvalstu tūristam, informācijai jābūt pieejamai arī svešvalodās, tāpēc aicinām iztulkot informāciju vismaz krievu un angļu valodās, bet vēlams arī vācu valodā.

Lai spriestu par tendencēm tūrisma jomā, ir nepieciešami statistikas dati, ko tūrisma informācijas centrs analizē divreiz gadā – pēc tūrisma sezonas un par aizvadīto gadu, tāpēc aicinām tūrisma pakalpojumu sniedzējus veikt tūrisma grupu un arī individuālo apmeklētāju uzskaiti, kas noderēs kopējās situācijas attēlošanā. Datus lūgums nosūtīt uz e-pastu tic@saulkrasti.lv.

Tūrisma informācijas centrā iespējams bez maksas izvietot savus informatīvos materiālus – bukletus, kartes, skrejlapas, kā arī izvietot vizuālo informāciju informatīvajā ekrānā.

Ja rīkojat kādu publisku pasākumu vai esat sagatavojuši kādu jaunu, īpašu piedāvājumu un vēlaties plašāku publicitāti, informējiet tūrisma informācijas centru un ziņa tiks ievietota mājas lapā www.visitsaulkrasti.lv latviešu, krievu, angļu un vācu valodā, informāciju sagatavotu angļu un krievu valodā – facebook.com/Saulkrasti, informāciju latviešu valodā - draugiem.lv/Saulkrastic, twitter.com/Saulkrastic, kā arī izsūtīti tūrisma nozari pārstāvošiem plašsaziņu līdzekļiem.

Ja vēlaties saņemt regulāru informāciju par aktualitātēm tūrisma jomā un tūrisma informācijas centra rīkotajiem pasākumiem, dariet to zināmu centra speciālistiem, atsūtot e-pastu uz tic@saulkrasti.lv.

Saulkrastu tūrisma informācijas centrs gaidīs jūsu priekšlikumus, ierosinājumus un sadarbības piedāvājumus – mūsu kontakti: e-pasts tic@saulkrasti.lv, tālrunis 67952641, adrese Ainažu iela 13b, www.visitsaulkrasti.lv.