Festivāls šogad norisinās laikā no 17. līdz 22.jūlijam un  īpašais viesis šogad būs Jimmy Dludlu.

Ir uzsākta meistarklašu dalībnieku reģistrācija. Plašāku informāciju par meistarklasēm meklē šeit http://saulkrastijazz.lv/meistarklases/pieteiksanas-2/

Pasniedzēji:

Ģitāra: Miki Birta ir ungāru džeza ģitārists un pedagogs, kurš šobrīd pasniedz ģitārspēles nodarbības Kodolany Janos universitātē (Ungārijā).

Bungas: Krzysztof Zawadzki ir dzimis 1959.gada 6.janvārī Varšavā. Savas muzikālās gaitas Krzysztofs uzsāka ar akordeona spēli, taču 16 gadu vecumā viņš to nomainīja pret bungām. 1980.gadā jaunais mākslinieks Mūzikas skolu pabeidza ar izcilību un divus gadus vēlāk iestājās Katovices Mūzikas akadēmijas Džeza nodaļā.

Bass: Tomasz Grabowy jau vairāk nekā 20 gadu tiek uzskatīts par vienu no izcilākajiem Polijas basa spēles meistariem. Jāņem vērā, ka viņa muzikālās zināšanas un praktiskā pieredze netika gūta standartizētās muzikālās izglītības ceļā, bet gan sabiedrībā saucamajā “dzīves skolā”, ar ilgām treniņa un mēģinājumu stundām, kā arī pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar Polijas mūzikas kopienu. 

Vokāls: Citējot Polijas džeza foruma redaktoru Pawel Brodowski: “Ja jūs vēlaties stilu, perfekciju un brīnišķīgu balsi, tad Iza Zajac, noteikti, ir tas, ko meklējat!”

Viena no viskrāšņākajām poļu džeza dziedātājām. Neiedomājami spēcīga improvizācijā. Īsta “Pirmā Lēdija” Duke Ellington klasiskajā un mūzikas balāžu izpildījumā, kura spēj radīt nokrāsu visam, ko dara un kam pieskaras.


Taustiņinstrumenti: Bernard Maseli ir apbrīnojami radoša personība. Viņš ir mūziķis, skolotājs, komponists un producents.

Neapšaubāmi, viņa lielākā akadēmiskā pieredze ir gūta džeza un populārās mūzikas nodaļā, Katovices Mūzikas akadēmijā, kur, kopš 1989.gada, šobrīd jau kā titulēts profesors, viņš turpina vadīt ansambļu un perkusiju klasi (specialitāte – vibrafons).

Pūšamie instrumenti: Adam Wendt ir absolvējis Džeza mūzikas nodaļu prestižajā Katovices Mūzikas akadēmijā (Polijā) un jau studiju laikā aktīvi muzicējis kopā ar vairākām deju un džeza mūzikas grupām, tādām kā Young Power un Alex Band.