Vidzemes piekrastes tūrisma klasteris „Saviļņojošā Vidzeme”, kas iekļauj piecas pašvaldības (Carnikavas, Saulkrastu, Limbažu, Salacgrīvas un Alojas), piedalīsies 22. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2015" notiks 2015. gadā no 6. līdz 8. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Vidzemes piekraste kā vienots galamērķis izstādes dalībniekiem piedāvās 2015.gada karti tūristiem „Vidzemes piekraste”, kas noderēs, ceļojot no Pierīgas līdz pat Igaunijas dienvidiem. Tajā vienuviet atrodama informācija par apskates objektiem, naktsmītnēm un aktīvās atpūtas iespējām. Kartes tirāža ir 28 000 eksemplāru (latviešu, angļu un krievu valodā). Tāpat būs iespēja uzzināt par aktuāliem jaunumiem Vidzemes piekrastē, nodegustēt gardos Vidzemes piekrastes labumus, piedalīties loterijā un vēl citās interesantās aktivitātēs.

Šis ir pats apmeklētākais un nozīmīgākais notikums Baltijas valstu tūrisma nozarē. Izstādē ir vairāk nekā 450 eksponentu un 700 dalīborganizāciju no 40 Eiropas, Centrālās Āzijas un Tuvo Austrumu valstīm. Pārstāvēti nacionālie un reģionālie tūrisma biroji, viesnīcas, aviokompānijas, tūrisma aģentūras, tūrisma pakalpojumu sniedzēji, reģionālās tūrisma asociācijas u.c. 2015. gadā tiek prognozēts, ka būs 30 tūkstoši cilvēku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Skandināvijas, citām Eiropas un Austrumu valstīm.

Apmeklē piekrastes bāku un uzzini jaunas atpūtas un piedzīvojumu iespējas Vidzemes piekrastē! Iepazīsti un izgaršo Vidzemes piekrasti no jauna!

Tiekamies Vidzemes piekrastes stendā!