Pirms uzsākt darbus pie jaunās kartes maketēšanas un ceļvežu informācijas papildināšanas, vēlreiz lūdzam vērst uzmanību un izmantot Saulkrastu Tūrisma informācijas centra (TIC) sniegtos bezmaksas sadarbības piedāvājumus!
Kopš 2010. gada Saulkrastu novada uzņēmējiem iespējams savā darbā izmantot Vidzemes piekrastes kartes, kas tiek izdotas, sadarbojoties 5 Vidzemes piekrastes pašvaldībām.

Vidzemes piekrastes un Saulkrastu novada tūrisma kartēm un ceļvežiem piedāvājam izmantot bezmaksas kartona trīspakāpju stendus ar Saulkrastu simboliku, ko, iepriekš piesakot, iespējams saņemt Saulkrastu TIC.
Darbam pieejami Saulkrastu TIC izdotie bezmaksas ceļveži dažādām interešu grupām:
• Saulkrastu ceļvedis par kultūrvēsturiskajām vietām „Vēsturiskie kūrorti un meditācija piejūras dabā”, ceļvedis dabas mīļiem „Pāri četrām upēm”. Šie divi ceļveži pieejami četrās – latviešu, krievu, angļu un vācu – valodās.
• „Saulkrastu ceļvedis ģimenei” (latviešu valodā, informācija sagatavota bērniem līdz 9 gadu vecumam kā stāsts) latviešu valodā.
• „Kāzas Saulkrastos” – neliels izdevums latviešu valodā.
Ceļvežus iespējams apskatīt un lejupielādēt www.visitsaulkrasti.lv/saulkrasti-celvezi.

Saulkrastu februāra un aprīļa domes ziņās arī informējām, ka aprīļa beigās tiks nodrukāta detalizēta Saulkrastu karte ar informāciju par apskates objektiem, naktsmītnēm, aktīvo atpūtu, ēdināšanu, labjūti & SPA un citu noderīgu informāciju.
Tādēļ uzņēmēji aicināti informēt par nepieciešamajām izmaiņām kartē vai jaunu tūrisma pakalpojumu sniedzēju informāciju iekļaušanu tajā. Karte tiks sagatavota latviešu un angļu, krievu un vācu valodās.

Maija vidum gatavojam papildu druku „Saulkrastu ceļvedis ģimenei”, kas nozīmē, ka ir iespējams precizēt un papildināt pašreizējo informāciju par atpūtas iespējām un nodarbībām bērniem līdz 9 gadiem. Ceļvedi iespējams apskatīt un lejupielādēt www.
visitsaulkrasti.lv/saulkrasti-celvezi.

Ideju par jaunas www.visitsaulkrasti.lv vietnes izstrādi šogad bijām spiesti pārcelt uz nākamo gadu, bet šobrīd plānojam dažus uzlabojumus – iekļaut digitālu karti ar dažādu objektu informāciju (naktsmītnes, ēdināšanas uzņēmumi, apskates objekti u.c.), atjaunot
un papildināt informācijas saturu.

Sūtot pasākuma informāciju uz e-pastu tic@saulkrasti.lv vai Facebook profilu www.facebook.com/Saulkrasti, nepieciešams tajā iekļaut:
• pasākuma norises vietu un laiku;
• īsu un konkrētu pasākuma aprakstu;
• kvalitatīvu publicitātes foto vai plakātu;
• informāciju par ieejas maksu un biļešu iegādes vietu.

Ir svarīgi jau laikus izplatīt informāciju par pasākumu vai akciju norisi interneta resursos, tādēļ aicinām informāciju iesūtīt savlaicīgi!

Informācijai: Saulkrastu TIC, e-pasts tic@saulkrasti.lv, tālrunis 67952641. Darba laiks līdz 31. maijam ir septiņas dienas nedēļā no plkst. 8.45 līdz 17.00, ar pārtraukumu no plkst. 13.00 līdz 13.30.
Svētku dienās centrs – slēgts un pirmssvētku dienās – atvērts no plkst. 8.45 līdz 15.15.