Saulkrastu Tūrisma informācijas centrs (90010594498)

aicina darbā vasaras sezonai (no 1. jūnija līdz 31. augustam)

klientu apkalpošanas speciālistu

0,6 darba slodzei (darbs nedēļas nogalēs)

Galvenie amata pienākumi:

  • apkalpot Tūrisma informācijas centra apmeklētājus, sniegt nepieciešamo informāciju un rezervēt pieprasītos pakalpojumus;
  • sniegt Tūrisma informācijas centra maksas pakalpojumus, veikt tirdzniecību un noformēt šī procesa dokumentus;
  • veikt statistikas uzskaiti e-vietnē;
  • popularizēt Saulkrastu novadu un tā tūrisma produktus pasākumos.

Prasības pretendentiem:

  • profesionālā vidējā izglītība, pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tūrisma pakalpojumos, tūrisma un atpūtas organizēšanā, tūrisma vadībā vai nepabeigta otrā līmeņa augstākā izglītība tūrisma nozarē;
  • pārzināt apskates objektus, tūrisma pakalpojumu sniedzējus, cenas Saulkrastu novadā; pārzināt infrastruktūru Saulkrastu novadā un reģionā;
  • pārzināt trūkstošās informācijas meklēšanas avotus;
  • prast lasīt kartes;
  • teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • labas datorprasmes (MS Office);
  • teicamas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
  • spēja apkopot un analizēt informāciju;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku;
  • precizitāte, operativitāte, augsta atbildības izjūta.

Piedāvājam:

  • atalgojumu bruto 409 euro;
  • interesantu, radošu un atbildīgu darbu atsaucīgā kolektīvā;
  • mūsdienīgu darba vidi.

Profesionālā pieredze tūrisma jomā vai klientu apkalpošanā, kā arī prasme strādāt ar kases aparātu tiks uzskatīta par priekšrocību.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “Klientu apkalpošanas speciālists” līdz 21. aprīlim uz e-pastu: gita.memmena@saulkrasti.lv

Tālrunis informācijai: 67952641 (Gita Memmēna, Saulkrastu tūrisma informācijas centra vadītāja)