Izvēloties “Bemberu” un “10 balles” Ziemassvētku piparkūku mīklu - veidojiet gan jau ierastās piparkūku formiņas, gan ļaujot vaļu svētku fantāzijai.
Dāvināšanai piedāvājumā ir jau gatavu piparkūku piedāvājums – gan bērniem tik ļoti iecienītās lielās piparkūkas, gan piparkūku mājas. ‍Vietējo ceptuvju Ziemassvētku motīvos gatavotas tortes un kūkas būs lieliska izvēle dāvanai.
Tuvāk par pasūtījumiem var uzzināt: “Bemberi” - 67951251 vai 29263357, “10 balles”  - 67952873.


19.decembrī uz kopīgu piparkūku cepšanu aicināti kafejnīcā “Zap Lounge”.
Kafejnīca “Zap Lounge” svētku ēdienkartē piedāvās zoss cepeti ar štovētiem kāpostiem un ceptiem āboliem,  īpašo Ziemassvētku cepeti un pelēkos zirņus ar speķi. Zivju cienītājus priecēs ar ceptu karpas fileju un ceptu līņa fileju ķiploku sviestā. Saldajā -  piparkūku kārtojums.
Iestājoties salam, atvērta “Zap Lounge” slidotava! Slidotavas atklāšanā piparkūkas un karstie dzērieni, kā arī ugunspuķu meistaru -  Faville salūts. Plašāka informācija sekos Facebook!
Tālrunis uzziņām par dienas un svētku piedāvājumiem 29155996.

Kafejnīcas-bistro “Bundulis” saimniece Adventes laikam izveidojusi īpašu svētku ēdienkarti - gaileņu krēmzupu ar  grauzdiņiem, cepeti ar sautētiem kāpostiem, karpas fileju diļļu-krējuma mērcē un desertā - piparkūku krēmu ar mandarīnu mērci. Picu cienītāji aukstajā laikā pusdienas var baudīt, neizejot no telpām.
Par piegādi Saulkrastu robežās zvanīt 22119698.

Īpašu piedāvājumu ģimenēm ar bērniem Ziemassvētkos aicina piedzīvot “Saules zigi”.
Baltās Rozes platajā mugurā vienmēr būs silti. Roze vienmērīgā un drošā gaitā izvizinās un sasildīs. Jūs sagaidīs arī citi labestīgi zirdziņi. Izjādēm pieteikties, zvanot 29460788.

Foto: SIA "Bemberi" 

Rakstā izmantota Saulkrastu tūrisma informācijas centram Saulkrastu uzņēmēju sniegtā informācija.